اخبار گردشگری

سرمایه گذاری بخش خصوصی در گردشگری و سفر دریایی

خش خصوصی برای ایجاد شبکه گردشگری و سفر دریایی بین انزلی- آستارا – باکو سرمایه گذاری می کند.

گروگان گیری در مشهد

شب گذشته حادثه گروگانگیری در خیابان امام رضا(ع) با دخالت به موقع پلیس خنثی شد. فرد گروگان گیر با شلیک پلیس زمین گیر شد.

ورود گردشگران خارجی به مشهد

نیمی از گردشگران خارجی بیش از 4 روز در مشهد اقامت دارند

حریق هتلی در مشهد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد از وقوع حریق در یک مجتمع اقامتی در حال ساخت در خیابان امام رضا (ع) خبر داد.

نخستین قطار از همدان به ایستگاه راه‌آهن مشهد رسید

نخستین قطار مسیر همدان-مشهد روز سه شنبه با حضور حدود ۱۵۰ تن از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و اصحاب رسانه استان همدان عازم مشهد مقدس شده و امروز به این شهر رسید.

اثر انگشت جایگزین کارت پرواز می شود

از این پس می‌توانید به جای به همراه بردن کارت شناسایی و کارت پرواز به فرودگاه، هنگام سوار شدن به هواپیما تنها از اثر انگشت خود استفاده کنید.

مزایا رزرو بلیط به صورت آنلاین و سیستمی

خرید و رزرو بلیط هواپیما اهمیتی به مراتب بیشتر خواهد داشت . با گسترش استفاده از اینترنت و همگانی شدن آن و ورود فناوری اطلاعات به جنبه های گوناگون زندگی، امروزه امکان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین به راحتی برای مسافران فراهم می باشد و افراد فوق الذکر از این امکان بیشترین بهره را خواهند برد

بدعت اروپایی در گردشگری ایران!

نفوذ چینی ها در بازار کار #گردشگری ایران به برخی کشورهای اروپایی هم سرایت کرده و گردشگران خارجی دیگر نیز بدون همراهی راهنما به ایران سفر کنند.

انقلابی در مسافرت های سریع

رونمایی از جدیدترین سامانه حمل و نقل در هلند؛ این سامانه که در حقیقت لوله های بزرگ فولادی (هایپر لوپ ) است انقلابی در مسافرت های سریع ایجاد خواهد کرد .

«قیام» سپاه با «ذوالفقار» بر سر تروریست‌ها فرود آمد

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.