اخبار گردشگری

حریق هتلی در مشهد

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر مشهد از وقوع حریق در یک مجتمع اقامتی در حال ساخت در خیابان امام رضا (ع) خبر داد.

نخستین قطار از همدان به ایستگاه راه‌آهن مشهد رسید

نخستین قطار مسیر همدان-مشهد روز سه شنبه با حضور حدود ۱۵۰ تن از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و اصحاب رسانه استان همدان عازم مشهد مقدس شده و امروز به این شهر رسید.

اثر انگشت جایگزین کارت پرواز می شود

از این پس می‌توانید به جای به همراه بردن کارت شناسایی و کارت پرواز به فرودگاه، هنگام سوار شدن به هواپیما تنها از اثر انگشت خود استفاده کنید.

مزایا رزرو بلیط به صورت آنلاین و سیستمی

خرید و رزرو بلیط هواپیما اهمیتی به مراتب بیشتر خواهد داشت . با گسترش استفاده از اینترنت و همگانی شدن آن و ورود فناوری اطلاعات به جنبه های گوناگون زندگی، امروزه امکان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین به راحتی برای مسافران فراهم می باشد و افراد فوق الذکر از این امکان بیشترین بهره را خواهند برد

بدعت اروپایی در گردشگری ایران!

نفوذ چینی ها در بازار کار #گردشگری ایران به برخی کشورهای اروپایی هم سرایت کرده و گردشگران خارجی دیگر نیز بدون همراهی راهنما به ایران سفر کنند.

انقلابی در مسافرت های سریع

رونمایی از جدیدترین سامانه حمل و نقل در هلند؛ این سامانه که در حقیقت لوله های بزرگ فولادی (هایپر لوپ ) است انقلابی در مسافرت های سریع ایجاد خواهد کرد .

«قیام» سپاه با «ذوالفقار» بر سر تروریست‌ها فرود آمد

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیشب در واکنش به اقدامات تروریستی هفته گذشته عناصر تکفیری داعش در تهران، مقر این تروریست‌ها را در منطقه دیرالزور سوریه موشک‌باران کرد.

کشتی مسافربری در جزیره کیش غرق شد

یک فروند کشتی مسافربری با ظرفیت 300 مسافر صبح امروز در جزیره کیش غرق شد.

لالجین، احتمال دارد عنوان جهانی خود را از دست بدهد

در ۱۴ تیر سال گذشته، لالجین به عنوان شهر جهانی سفال معرفی شد اما در حال حاضر زمزمه بازپس‌گیری عنوان شهر جهانی سفال از لالجین از سوی یونسکو به گوش می‌رسد.

تا حالا دره جن ها رفتی؟!

کال جنی یا دره جن ها د ره ای است که در شمال طبس و در اطراف روستای ازمیغان و امتداد خروجی قناتی که در نزدیکی آن قرار دارد واقع شده است.