اخبار گردشگری

ترفند هایی برای وقت گذرانی در فرودگاه

اگر فردی هستید که برای جا به جایی درون کشور و یا خارج کشوری از هواپیما استفاده می کنید حتما با مسئله اجتناب ناپذیز تأخیر پرواز یا فاصله بین دو پرواز مواجه شده اید.تآخیر در پروازها علاوه بر اینکه موجب اتلاف وقتتان می شود به سبب انتظار بیجا آدم را کلافه وخسته می کند.بهترین راه برای گریز از این کلافگی پر کردن وقت با کارهای سرگرم کننده است.( سفر بخیر ) قصد دارد تا شما را در این راستا همراهی کند

سحرخوانی نقاره خانه حرم مطهر رضوی در اولین روز ماه رمضان

سحرخوانی نقاره خانه حرم مطهر رضوی در اولین روز ماه رمضان

زیباییهای غار مغان در معرض آسیب گردشگران

صنایع دستی و گردشگری طرقبه و شاندیز گفت: در غار مغان قندیل‌هایی وجود دارد که برخی گردشگران به دلیل بی‌اطلاعی به آن‌ها آسیب زدند و زیبایی‌های بصری که در طول میلیون‌ها سال به وجود آمده است را از بین بردند.

کویر;جاذبه گردشگری فراموش شده

دو حرفه كشاورزی و دامپروری كه از دوران باستان رونق كسب و كار بشر و اصلی ترين منبع درآمد او بوده، باعث شده انسان به طور كلی از خشكسالی و كوير هراسان باشد. به همين دليل مراتع سرسبز و شاداب، هميشه آرامش بی همتايي را برای او به ارمغان آورده و كوير و نمكزار باعث اضطراب و نگرانی بشر شده است.

باغ ایرانی رفتی تا حالا؟

بوستان باغ ایرانی در خیابان شیخ‌بهایی در محله قدیمی ده ونک تهران جای گرفته است. این بوستان یک باغ قدیمی بوده است که عناصر معماری سنتی آن بازسازی شده و فضای سبز آن نیز بر پایه الگوی باغ‌های پر از درخت و گل ایرانی طراحی شده است.

سفر بدون روادید ایرانیان به روسیه تصویب شد

روسیه قانونی را تصویب کرده است که بر اساس آن اتباع ایران و ۱۷ کشور دیگر اجازه می‌یابند بدون کسب روادید برای هشت روز فقط به منطقه خاور دور روسیه سفر کنند.

حقایق جالب جزیره قشم

جزیره‌ی قشم بزرگ‌ترین جزیره در آب‌های خلیج فارس است که متعلق به استان هرمزگان است. همیشه صحبت از زیبایی‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد این جزیره را به وفور شنیده‌ایم. جاذبه‌های بیشمار این جزیره‌، قشم را به یکی از مقاصد گردشگری مهم در ایران تبدیل کرده است.

کویر ابوزیدآباد کجاست؟

کاشان - کویر ابوزیدآباد در شمال استان اصفهان، ابوزیدآباد جزئی از شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان و نام محلی آن بیذُوُی "Bizovoy" است.خطه ای شگفت انگیز و اسرارآمیز است که می تواند سفر و تجربه ای منحصر بفرد برای هر گردشگری بوجود آورد.

شنا در آسمان هیوستون تگزاس

استخر شیشه‌ای در طبقه ۴۲ ساختمانی در تگزاس

«عقاب طلایی»با مسافرانی تازه در ایران

«عقاب طلایی» با تغییر مسیر حرکت‌اش، از مرز سرخس وارد ایران شد و تا جنوب‌غرب کشور پیش خواهد رفت، قطار لوکس گردشگری که با وجود سیاست‌های خصمانه آمریکا علیه سفر اتباع ایرانی و شش کشور مسلمان دیگر، میزبان گردشگرانی از ایالت متحده آمریکا نیز است.