ترفند هایی برای وقت گذرانی در فرودگاه


چگونه وقت گذرانی کنیم؟


اگر فردی هستید که برای جا به جایی درون کشور و یا خارج کشوری از هواپیما استفاده می کنید حتما با مسئله اجتناب ناپذیز تأخیر پرواز یا فاصله بین دو پرواز مواجه شده اید.تآخیر در پروازها علاوه بر اینکه موجب اتلاف وقتتان می شود به سبب انتظار بیجا آدم را کلافه وخسته می کند.بهترین راه برای گریز از این کلافگی پر کردن وقت با کارهای سرگرم کننده است.( سفر بخیر ) قصد دارد تا شما را درر این راستا همراهی کند


رزرو بلیط هواپیما


1-به اینترنت متصل شوید


در مکان هایی مانند راه آهن و فرودگاه اینترنت برای استفاده ی عموم به صورت رایگان در دسترس است .شما می توانید با وصل شدن به اینترنت و گشت و گذار در سایت های مختلف علمی،هنری،گردشگری(سفر بخیر)  وقتتان را پر کنید.همچنین با وجود اینترنت این امکان برایتان فراهم می شود تا بتوانید به صورت آنلاین فیلم مشاهده کنید و یا آهنگ های مورد علاقه ی خود را مشاهده کنید همچنین اگر اهل مطالعه هستید می توانید با اتصال به اینترنت و دریافت نسخه ی الکترنیک کتاب مورد نظرتان به کتاب خواندن مشغول شوید.


[برای رزرو بلیط هواپیما،رزرو تور،تور مشهد ایجا کلیک کنید]


 


2-دست به قلم شوید


حتی اگر اندکی با قلم و کاغذ عجین هستین از دیگر کارهایی که می توانید انجام دهید تا گذر زمان را از یاد ببرید نوشتن است ، در دست گرفتن قلم و ایجاد خطوطی هر چند ناخوانا و عجیب بر رزی کاغذ همیشه موجب تخلیه ی روحی و روانی انسان می شود.از طرفی نوشتن احساسات درونی و حس وحال خود را برای شخصی بیان کنید و اورا مخاطب حرف هایتان قرار دهید و یا به نوشتن سفرنامه و برنامه  هایی که پیش رو دارید مشغول شوید.


3-به رستوران و کافه فرودگاه بروید


یکی از کارهای بسیار دوست داشتنی برای همه ی ما انسان ها غذا خوردن است.در تمامی فرودگاه ها حداقل یک بوفه یا رستوران موجود است که امروزه خیلی جاهایتفریحی دیگه در فرود گاه ها ساختهت اند پس در این زمان ها سراغ رستوران ها و کافه هایشان  بروید.


رزرو بلیط هواپیما 


[ معرفی انواع پرواز چارتری و سیستمی ]


4- قدم بزنید


یکی دیگر از امکانات فرودگاه ،فروشگاه های لباس ،لوازم آرایش،کتاب و.... است برای سرگرم شدن در فرودگاه قدم بزنید و اوقات خوشی برای خود بسازید.


5- رفتن به سکوی تماشا


یکی از امکانات هر فرودگاه سکوهای تماشا هستند که در قسمت‌های مناسبی تعبیه شده‌اند. می‌توانید با پرسش از قسمت اطلاعات به نزدیک‌ترین سکوی تماشا بروید و از آنجا به‌صورت واضح به تماشای صحنه‌ی پرواز هواپیما از باند فرودگاه و صحنه‌ی فرود هواپیماها بر باند بپردازید.


6- بازی در فرودگاه


یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند شما را از حالت خمودگی و کلافگی نجات دهد بازی کردن است. اگر به ‌تنهایی سفر می‌کنید سریعاً به دانلود چند بازی بپردازید تا هم زمانتان زودتر سپری شود و هم احساس بهتری از آن لحظات داشته باشید؛ اما اگر هم‌سفر دارید و تنها نیستید می‌توانید به بازی‌های دست جمعی بپردازید. مثلاً می‌توانید به بازی‌هایی چون اسم و فامیل، بازی‌های فکری و یا بازی‌های کودکانه‌ای چون قایم باشک مشغول شوید و با حس خمودگی‌تان خداحافظی کنید. در این حالت است که زمان نیز با شتاب بیشتری خواهد گذشت و حس انتظار از شما دور خواهد شد.