چراتور مشهد؟؟؟


ما(سفربخیر) در این متن در باره مشهد مقدس صحبت می‌کنیم و برای ما زیارت امام هشتم شیعیان، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) بسیار منظور نظر است. مشهد قلب تپنده صنعت جهانگردی ایران است و نوع جهانگردی خاص این شهر، جهانگردی زیارتی است. هتل‌های بسیار مجللی در مشهد ساخته شده‌اند و شهرسازی این شهر عملا بر مبنا و با مرکزیت مهم‌ترین جاذبه توریستی، یا بهتر بگوییم مهم‌ترین عنصر سازنده مشهد بنا شده است.


مرکزیت شهر مشهد با حرم مطهر حضرت رضا (ع) است. تمام تاکسی‌ها و تمام مراکز تجاری قدیم و جدید در اطراف حرم ساخته شده است و هر چه به حرم نزدیک می‌شوید، تعداد هتل‌های مشهد، در هر نوعی زیادتر می‌شود و حتی وقتی در گوگل‌مپ هتل مشهد را سرچ می‌کنید عملا در نقطه‌ای که حرم امام رضا (ع) وجود دارد، تجمعی از هتل‌ها و مسافرخانه و مهمان‌سراها و زائرسراها را مشاهده می‌کنید.


اما یکی از راه‌های رفتن و لذت بردن از مشهد، استفاده از تورمشهد است. رفت و آمد در مشهد، اقامت نهار و شام و صبحانه و دیدن تمام جاهای تاریخی و باستانی و زیارتی این شهر زیبا چیزی است که اگر با یک تور مشهد به آن بپردازید، به طور حتم بیشتر برای شما لذت‌بخش خواهد شد.


سفر بخیر


تور مشهد به سه دسته تقسیم می‌شوند. تورهایی که قیمت بالایی دارند وتور های لحظه آخری و ارزان که با پروازهای چارتری انجام می شود. در این تورها، وسیله نقلیه سفر به مشهد هواپیماست. در فصل‌ تابستان روزانه چند پرواز برای مشهد از تهران و دیگر شهرهای بزرگ ایران انجام می‌شود. تور هوایی مشهد همیشه با هتل‌هایی بهتر با خدمات کامل‌تری همراه است و راحتی مسافر و زوار امام رضا یکی از اصلی‌ترین اهداف تور هوایی مشهد است. تورهای زمینی نیز به دو دسته تقسیم‌می‌شوند یکی تور زمینی با اتوبوس و دیگری قطار. البته در میان تورهای زمینی نیز هتل‌هایی هستند که خدمات بهتری ارائه دهند، اما اغلب تورهای هوایی هستند که خدمات مناسب‌تر و درخور توجه‌تری را به شما ارائه می‌دهند.


 [برای رزرو بلیط هواپیما،رزرو تور،تور مشهد ایجا کلیک کنید]


چند توصیه برای سفر به مشهد  • حتما به رستوران های معروف مشهد سر بزنید، زیرا نهار و شام هتل‌ها هر چقدر هم خوب باشد، باز هم به رستوران‌های درجه یک مشهد نمی‌رسد. رستوران‌های منطقه شاندیز و طرقبه و دیگر رستوران‌هایی مانند پسران کریم با خوراک ماهیچه بسیار مرغوبش و رستوران زیبای معین دربار. مشهد را باید پایتخت خوش‌‌خوراک‌های ایرانی دانست، زیرا انواع رستوران‌ها با غذاهای بسیار خوشمزه برای شما آماده شده است و شما می‌توانید به راحتی از بهترین غذاهایی که در کل ایران می‌توانید میل کنید، لذت ببرید. پس دیگر خود را اسیر غذاهای متوسط هتل نکنید. بهتر است در هتل فقط صبحانه میل کنید.

  • پیاده روی کنید. بهتر است هتلی را که حداکثر بیست دقیقه پیاده‌روی با حرم فاصله دارد را انتخاب کنید. این گونه وقتی برای نماز صبح به حرم می‌روید، دیگر مشکل تاکسی نخواهید داشت. مشهد شهری است که چندان سربالایی و سر پایینی ندارد و بیشتر مسیرهای منتهی به حرم مسطح است. با پیاده‌روی روزانه کمی هم به سلامتی خود کمک می‌کنید.

  • از اپلیکیشن‌های تاکسی استفاده کنید. برای این که به راحتی به جاهای دیدنی، مانند توس و آرامگاه فردوسی، طرقبه، شاندیز و دیگر جاهای دیدنی مشهد سفر کنید، بهترین راه استفاده از اپلیکیشن‌های تاکسی است. از این راه از نرخ منصفانه تاکسی خود مطمئن هستید.


با مطالعه این متن می‌توانید به راحتی به پایتخت گردشگری ایران سفر کنید و از فضای معنوی سفر خود لذت ببرید.


     


فکوس کیورد: هتل مشهد، تور مشهد، تور مشهد هوایی، قیمت تور مشهد، تور لحظه آخر مشهد


مشهد-تور مشهد-تور مشهد لحظه آخری


 [برای رزرو بلیط هواپیما،رزرو تور،تور مشهد ایجا کلیک کنید]